Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye

Türkiye’de eşcinsel erkekler ve diğer lgbt bireylerin kendilerini daha özgür ve daha renkli bir ortamda ifade etmelerine olanak sağlayan ücretsiz gay sohbet sitesi AngelsTurkiye, özellikle tasarımı ile son derece güçlü bir alternatif olmak üzere yapıldı. Bir çok sosyal medya ortamında sen ‘O’ özel kişiyi bul diye sürekli özel içerikler paylaşan hesaplarımızı takibe alarak bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli kalabalığın artmasında bize yardımcı olabilir ve size daha eğlenceli bir ortam sunmamız için bize katılabilirsin.

Yeni Nesil Gay Sohbet Ve Arkadaşlık Sitesi

Çok iyi bir firmanın lisanslı bir yazılımı olup 2001 yılından bu yana geliştirilen muhteşem bir arkadaşlık sitesi uygulaması olan AngelsTürkiye, Türkiyeyi uluslararası sahada temsil edebilecek kadar güçlü yeni nesil bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık servisidir. Hali hazırda onlarca farklı dilde hizmet veren projemizin ilerleyen zamanlarında etkinleştirmeyi planladığımız tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkarabileceksin. Kısaca siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Sizce de diğer gay sohbet sitelerinden çok daha ayrıcalıklı ve özel bir yer olduğumuzu söylemeye yetecek ilginç bir detay değil mi? Kişisel tercüman özelliği hakkında daha fazla bilgi almak istersen burada.

AngelsTürkiye topluluğu gittikçe büyüyor ve sohbet edebileceğiniz yeni insanları tanıma fırsatı hiç fena olmaz diyorsan, daha fazla bilgi için hemen hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir veya dilersen blog sayfamızı ve ilginç içerikleriyle sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsin.

Bloglarımızın bazılarını sonsuza dek güvende tutmak için Google’ın güçlü, ücretsiz ve emsalsiz altyapısında tutmayı özellikle tercih ettik
Blogger platformunun olağanüstü gücünden yararlanan blogger blogumuz yine aynı şekilde blogger tarafından sağlanan blogspot uzantılı alan adı altında LGBT içerikler üretmeye ve paylaşmaya devam ediyor. Blogumuzu başka bir alan adına yönlendirmeye veya daha kurumsal bir izlenim bırakmaya gerek duymadık keza bunu yapmak çok basit bir işlemdir. Çünkü; Tamamen otantik ve özgün bir ortam oluşturmak istememizin yanı sıra Blogger’ın sağladığı alan adı ve barındırma ortamı sayesinde blogumuz diğer çevrim içi hizmetimizden veya olası alan adı yenilenmesinin gerekli olduğu durumlar gibi aksaklıklardan etkilenmeden sonsuza dek var olsun istedik. Anlatmak istediklerimiz ve anlatmaya devam edeceğimiz tüm yazılarımız blogspot uzantılı blogumuzda sonsuza dek hiç bir güvenlik riski barındırmadan var olacak. Içeriklerimizin sonsuza dek çevrimiçi ortamda kalmasını sağlayabilmek ancak bu şekilde mümkün olabilirdi. Bunun için Tüm ayrıntıları düşündük ve en sağlıklısının bu olduğuna karar verdik.
Elbette sadece Blogger da değil Profesyonel WordPress blogumuzda da muhteşem çarpıcı başlıklara yer veriyoruz.

Türkiye’de Google Görüntülü Reklam Ağı İş Ortaklığı için onay alan ilk LGBT sohbet sitesi. Diğerleri bizden sonra geldi 🙂

Hem blogger sitemizde hem de Angelsturkiye gay sohbet sitesi servisimizde Google görüntülü reklam ağı iş ortaklığı için onay almış İlk LGBT topluluğu olduğumuzu bildirmekten gurur ve mutluluk duyarız.

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Bloglarımızda gerçekten dişe dokunur şeyler okumak isterseniz, belki bir çok yazımızda duygularınıza tercüman olduğumuzu hissedeceğiniz onlarca konu başlıkları bulabilirsiniz. Aklımıza takılanlar ve veya hakkında söyleyecek bir şeylerimiz olan her şeyi kaleme aldığımız bloglarımız özellikle eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden çarpıcı başlık ve konularla dolu. Tabiki sadece başlık değil, dolu dolu yazılarla bir çok ayrıntıya değindiğimiz blog sitemiz baştan sona merakla ve ilgiyle okuyacağınız ve hiç bir yerde karşılaşmayacağız türden özgün otantik ve açık bir dille yazılmış, yer yer iğneleyici tamamen kendine özgü bol ve ilginç içeriklerle dolu. Dilersen basit bir blogger hesabınla bize katılman bile çok kolay. Görmek istersen işte buradayız

https://lgbtarkadaslik.blogspot.com/ veya muhteşem wordpress tabanlı blouhumuz görmek istersen o da burada https://stories.angelsturkiye.com/

Senin için yazmaya ilginç başlıkları kaleme almaya devam edeceğiz. Tamamen kendine özgü, ve tamamen özgün yapısıyla projemizi ve sosyal blog bileşenlerimizi seveceğini umuyoruz. Tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platfromda bizi ve sizi temsil etmek ve kaliteli bir topluluğu bir araya getirmek niyetiyle onlarca paylaşımlarımızın olduğu diğer sosyal platfromlarınıda oluşturduk. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılabilirsin. AngelsTurkiye Lgbt arkadaşlık ve sohbet sitemizin varlığını ve görünürlüğünü sağlamak için yola çıktığımızdan bu yana 3 yıl geçti ve kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor.

Hali hazırdakilerle yetinmeyenler için yeni bir arkadaşlık ve sohbet servisi
Angelsturkiye özellikle eşcinsel erkekler için özel bir buluşma noktası olmak için ciddi çaba sarf eden ve güçlü bir arayüze sahip etkili bir sohbet sitesidir. Günümüzde Türkiye’de, özellikle Google ve benzeri arama motorlarında ‘gay sohbet siteleri’ vb. aramalarda karşımıza çıkan seçeneklerin bir çoğu bir birinin aynısı olan sitelerden ibaret. Bunun yanı sıra gay sohbet kelimesinin aranma hacminden yarar sağlamak isteyen ve eşcinsellikle alakası olmayan kitlelere sahip olan sohbet sitelerinden bahsetmek de söz konusu. Yani arama sonuçlarındaki listelerde ‘gay sohbet sitesi’ başlıkları sadece dikkat çekmek için yapılmış. Belli başlı bilenen en köklü gay sohbet sitelerinin haricinde diğer büyük bir çoğunluğu eşcinsel bireylerden çok heteroseksüel kullanıcıya yönelik olan sohbet siteleri aslında arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmaya çalışan ve söz konusu eşcinsel bireylerden oluşan bir sohbet kitlesiyle alakası olmayan sanal ortamlardır. Özellikle yeni ve değişik insanlarla karşılaşma umuduyla katıldığımız bu sohbet sitelerinin aslında gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını bizzat kendimiz tek tek deneyerek keşfettik. Oysaki AngelsTurkiye özgün yazılımı ve bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkekler ve tüm LGBT camiiası için özel olarak yapılmıştır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur. Üstelik projemizi diğer bütün projelerden ayırt eden en önemli özelliği, temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabilmenize olanak tanıyan ayrıcalıklı altyapısıdır.
AngelsTurkiye yüzde yüz hedef odaklı bir LGBT topluluğu oluşturmayı hedefliyor

AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesinde, alakasız, yanıltıcı veya manipüle edici profillere veya diğer bazı alakasız sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma izin verilmeyecektir. Burası sadece eşcinsel sohbet platformu olacak ve kitle sadece LGBT bireylerden ibaret olacaktır. Bu, bizi diğer gay sohbet ve arkadaşlık sitelerinden ayırt eden en temel ve spesifik bir detaydır. Çünkü burada LGBT topluluğunun mutluluğu için bir damla olma çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Sosyal medya paylaşımlarımızda da belirttiğimiz üzere amacımız, Türkiye’de LGBT topluluğunun kendini özgürce ifade edebileceği, ve özellikle aşka dair daha ciddi bir yaklaşımı olanların, ciddi ilişkiler isteyenlerin uğrak noktası olabilecek bir gay sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmak istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir WordPress.com Sitesidir.

Yukarı ↑

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: